Dárkové poukazy za nákupy produktů MANN-FILTER!

Odměňte se poukázkami OMV za nákup filtrů! Za nákup filtrů MANN-FILTER v hodnotě 5000 Kč bez DPH obdržíte poukázku OMV v hodnotě 200 Kč

Akce platí od 1. října do 30. listopadu 2019

Pravidla soutěže:

  • Doba trvání soutěže: 1. října do 30. listopadu 2019
  • Podmínky soutěže: Za nákup filtrů MANN-FILTER v hodnotě 5000 Kč bez DPH obdržíte poukázku OMV v hodnotě 200 Kč

Účastníci soutěže:

  • Účastníkem může být každá fyzická osoba.
  • Z účasti v soutěži se vylučují zaměstnanci firmy MANN+HUMMEL (CZ) v.o.s. a velkoobchodní partneři MANN+HUMMEL (CZ) v.o.s.

Poukázka umožňuje jejímu držiteli natankovat u čerpacích stanic OMV, uhradit nákup ve VIVA shopech a gastro provozech nebo využít služeb mycích linek OMV TOP Wasch. Více informací o poukázkách OMV na www.omv.cz.

Vzhledem k velkému zájmu našich zákazníků jsme rozšířili nabídku AD PARTNER o nové filtry MANN-FILTER.

V září 2019 byl sortiment filtrů MANN-FILTER rozšířen o 90 nových produktů.

Toto rozšíření sortimentu zahrnovalo vzduchové filtry (31 pol.), kabinové filtry (9 pol.) položek, palivové filtry (16 pol.), olejové filtry (19 pol.), a hydraulické filtry (15 pol.). Toto rozšíření sortimentu zahrnuje typy vozidel, pro které jsou vyráběny filtry MANN, tedy osobní a užitkové vozy, nákladní vozy.

Cokoliv dělá MANN-FILTER dělá správně. Nejlepším důkazem je komplexní sortiment výrobků firmy MANN-FILTER: inovativní vzduchové, olejové, palivové a interiérové filtry umožní pokrýt kompletní sortiment filtrů pro všechny současné typy motorů a strojů – včetně efektivního servisního programu.

Datum článku: 01.10.2019