Baterie YUASA pro motocykly

MOTOBATERIE YUASA: JAPONSKÁ KVALITA
za EVROPSKÉ CENY

V září minulého roku jsme Vám představili jako novinku v sortimentu – baterie značky YUASA pro osobní automobily. Díky své kvalitě a velmi příznivé ceně, baterie YUASA jsou stále více oblíbené u našich zákazníků.

 • Nyní nabízíme i baterie YUASA pro motocykly.
 • V nabídce máme pouze baterie naplněné a nabité.
 • YUASA je světovým lídrem ve výrobě baterií pro motocykly.

Firma YUASA dodává do prvovýroby motocyklů:

APRILIA, BMW, CAGIVA, DUCATI, HARLEY-DAVIDSON, HONDA, KAWASAKI, KTM & MOTO GUZZI, PEUGEOT, PIAGGIO, TRIUMPH, VESPA, YAMAHA, a mnoho dalších.

Baterie YUASA pro motocykly jsou vyvíjeny tak, aby vydržely co nejdéle nabité a aby dodávaly co nejvíce energie.

U baterií YUASA pro motocykly je velmi pomalý proces samovybíjení. Se zkušeností s vývojem delším než 40 let, každá baterie YUASA pro motocykly také poskytuje vysoký výkon, výjimečnou kvalitu a spolehlivost.

PRIODUKTOVÉ ŘADY:

 • YTX®  V této produktové řadě, celý elektrolyt je absorbován ve speciálních deskách a AGM separátorech. Pokročilá technologie olova a vápníku zajišťuje vysoký startovací výkon a tato bezúdržbová baterie vydrží až třikrát déle než běžné baterie.

 

 • YTZ®  Světově proslulá řada vysoce výkonných baterií YTZ® od firmy Yuasa je oblíbená mezi nadšenci „adrenalinových sportů“. Jako jediná baterie pro motocykly na světě, která obsahuje technologii rozšířených desek, poskytuje YTZ® jezdcům maximální startovací výkon z minimální velikosti a hmotnosti.

  Konstrukce AGM jednotky zcela odolná proti rozlití také umožňuje montáž ve více úhlech.

 

 • GYZ®  Baterie Yuasa GYZ® mají delší životnost než jakákoli jiná baterie. Řada GYZ® je dokonalým vylepšením pro přizpůsobené motocykly vyžadující nejlepší výkon dostupný na trhu.

 

 

Datum článku: 28.02.2022