O nás

O nás


Jsme dodavatelem náhradních dílů a ostatních produktů automobilového sortimentu. Společnost AD PARTNER CZ & SK, a.s. vznikla v roce 2006 a to podepsáním partnerské obchodní smlouvy mezi belgickou distribuční firmou AUTODISTRIBUTION INTERNATIONAL (ADI) s českou společností CORPIM.
AD PARTNER CZ & SK, a.s. v současné době patří mezi největší distribuční síť autodílů a příslušenství v České republice s ročním obratem přes 650 mil Kč.

 

Cíl AD PARTNER CZ & SK, a.s.


Našim zájmem a cílem je spokojený zákazník s kvalitními součástkami a kvalitním servisem od nás.

 

Obchodní politika


  • Jsme obchodně logistická firma na pozici importéra.
  • Zajišťujeme jak centrální nákup, logistiku, služby, ale i marketing.
  • Máme přímý kontakt s výrobci jak originálních náhradních dílů, tak s výrobci i afterparts = neoriginálních.
  • Díky úspěšné a dlouholeté spolupráci s výrobci, máme operativní přístup k novým technologiím, technické podpoře, zárukám, službám i školením a aktuálním servisním konceptům.
  • Toto vše nabízíme i našich zákazníkům, protože: našim cílem je spokojený zákazník s kvalitními součástkami a kvalitním servisem od nás. 
  • Našimi zákazníky jsou nezávislé regionální velkoobchody náhradních dílů.

Nabízíme a prodáváme originální náhradní díly, tak jak je definuje Nařízení Komise (EU) č. 461/2010 ze dne 27. 5. 2010, které nahrazuje předchozí Nařízení evropské komise (ES) č. 1400/2002 z roku 2002.
Definice originálních náhradních dílů: "Originální náhradní díly jsou takové náhradní díly, které vykazují stejnou kvalitu jako součástky použité v původní konstrukci motorového vozidla a které se vyrábějí podle specifikací a výrobních standardů stanovených výrobcem vozidla pro výrobu součástek a náhradních dílů na dané motorové vozidlo".

Nabízíme a prodáváme, ale i neoriginální náhradní díly od renovovaných – řadu let prověřených, dodavatelů.

Máme úzké obchodní spojení s belgickou distribuční firmou AUTODISTRIBUTION INTERNATIONAL (ADI)  https://www.ad-europe.com/en

     

Dotační program "Podnikové vzdělávání zaměstnanců a jejich rozvoj"


Zapojili jsme se do dotačního projektu EU: PODNIKOVÉ VZDĚLÁVÁNÍ ZAMĚSTNANCŮ A JEJICH ROZVOJ. V projektu se vzdělává 60 osob z firmy AD PARTNER CZ & SK, a.s. v manažerských dovednostech a všeobecném IT.