O nás

AUTODISTRIBUTION INTERNATIONAL (ADI), přední velkoobchodní skupina v evropském odvětví automobilových náhradních dílů, byla založena v roce 1970. Společnost ADI, zastoupená ve 26 zemích, s 18 partnery, rozvíjí svou činnost na trhu s 667 milióny zákazníků a 208 milióny osobních vozů. 

Dne 27. 1. 2006 podepsalo představenstvo společnosti AUTODISTRIBUTION INTERNATIONAL (ADI) a česká obchodní společnost CORPIM, a.s. partnerskou smlouvu s platností od 1. 1. 2006 o vytvoření společnosti AD PARTNER CZ&SK, a.s. Více informací

Společnost AD PARTNER je v současné době jednou z největších distribučních sítí v České republice s obratem přes 650 milionů Kč bez DPH ročně. Nabízíme řešení budoucnosti distribuce náhradních dílů, protože využíváme výhody všech ostatních distribučních systémů při potlačení jejich nevýhod - regionální velkoobchod se díky AD Partner stává konkurenceschopným vůči všem ostatním dovozcům, navíc může aktivně ovlivňovat svého dodavatele.

OBCHODNÍ POLITIKA FIRMY

Jsme obchodně-logistická firma na pozici importéra. Zajišťujeme centrální nákup, logistiku, služby a marketing. Máme přímý kontakt s výrobci a tím pádem přístup k novým technologiím, technické podpoře, zárukám, službám, informacím, školením a servisním konceptům. Našimi zákazníky jsou nezávislé regionální velkoobchody, kterým nekonkurujeme. Naší hlavní zásadou je nabízet vždy kvalitní součástky a servis.

Nabízíme originální náhradní díly, tak jak je definuje směrnice evropské komise blokové výjimky ze dnes 31. 7. 2002: "Originální náhradní díly jsou takové náhradní díly, které vykazují stejnou kvalitu jako součástky použité v původní konstrukci motorového vozidla a které se vyrábějí podle specifikací a výrobních standardů stanovených výrobcem vozidla pro výrobu součástek a náhradních dílů na dané motorové vozidlo".

Originální náhradní díly, které nám dodávají přední světoví výrobci, s nimiž dlouhodobě spolupracujeme, ve všech ohledech splňují požadavky stanovené evropskou směrnicí blokové výjimky.