JURID® slaví 100 let úspěchů v brždění vozidel s propagační akcí

JURID®, značka společnosti Federal-Mogul Motorparts, slaví 100 let úspěchů v brždění vozidel a své staletí oslaví propagační akcí

1.5.2015 Federal-Mogul Motorparts, divize Federal-Mogul Holdings Corporation (NASDAQ: FDML), dnes oznamuje sérii propagačních akcí spojených s výročím  100. narozenin prémiové značky brzdových komponentů JURID®. Federal-Mogul, dodavatel náhradních dílů na osobní i nákladní vozidla, převzal značku JURID v roce 2014 pro rozšíření svého produktového potrfolia a komplexní posílení nabídky společnosti.

Při příležitosti 100 let úspěchů značky Jurid, Federal-Mogul chce nabídnout zákazníkům možnost vyhrát 100 hodnotných cen včetně 3-D televizí a tabletů. Akce se bude konat v průběhu 10 týdnů od května do července a je určena výhradně pro ty, kteří nakoupí brzdové destičky, kotouče a další komponenty značky Jurid od autorizovaných distributorů. Každý nákup nad určenou hodnotu během této akce bude odměněn stíracím losem, který obsahuje jedinečný kód. Registrací na stránce JURID100.com a zadáním kódu dostanete šanci výhrát v této internetové soutěži jednu nebo i více cen. Čím více losů uplatníte, tím je šance na úspěch výšší. Navíc budete mít možnost dozvědět se o dalších chystaných akcích a novinkách.

 

O Federal-Mogulu

Federal-Mogul Holdings Corporation (NASDAQ: FDML) je předním světovým dodavatelem produktů a služeb světovým výrobcům a servisním centrům v automobilovém průmyslu pro osobní, nákladní dopravu a i pro těžká užitková vozidla v námořní, železniční, letecké dopravě a dále výrobce elektrické energie a další průmyslová odvětví. Produkty a služby společnosti umožňují snížovat spotřebu paliva, snížení emisí a zvýšení bezpečnosti vozidel.

Datum článku: 29.05.2015