Kroon-Oil je oficiálním partnerem týmu Borgward Rally

Kroon-Oil je oficiálním partnerem týmu Borgward Rally v mazacích olejích na Rally Dakar 2020 v Saudské Arábii

Amelo, 23. prosince 2019. Během Rally Dakar 2020 je Kroon-Oil oficiálním partnerem v mazacích olejích pro tým Borgward Rally a Van Loon Racing 42 ročník Dakaru, který se koná v Saudské Arábii slibuje těžký test. Nina Roma je dvojnásobným vítězem a dakarskou ikonou a talentovaný Ricardo Porém jsou za volantem vozu Borgward BX7 DRK EVO.

Nani Roma je velmi šťastný za Kroon-Oil jako za nového technického partnera. „Abychom byli úspěšní během Dakarského závodu, je nezbytná znalost a důvěra a díky tomu jsme přidali do týmu  Kroon-Oil s mnoha zkušenostmi. Těšíme se na použití jejich produktů, které vykazují výborný výkon a vysoký stupeň spolehlivosti. Zejména proto, že jsou speciálně vyvinuty pro extrémní podmínky, se kterými se na Dakaru setkáváme.“ Talentovaný jezdec Ricardo Porém je také rád za podporu z Kroon-Oil. „Nyní, jelikož závodíme na novém kontinentu, se musíme ujistit, že máme nejlepší produkty, abychom předešli problémům během závodu. Kroon-Oil je dobře známou mezinárodní společností, která má nejlepší produkty a ty nám zajisté pomohou během tohoto těžkého závodu.

Borgward Rally Team

Borgward Rally team, který je provozován společností Dutch Wevers Sport, je hrdý na přidání Kroon-Oil do týmu pro Dakar. Závod bude zcela rozdílný kvůli přesunutí z Jižní Ameriky do Saudské Arábie. Nové výzvy a klimatické podmínky budou mít vliv na výsledky týmů. Kroon-Oil má své interní specialisty, kteří používají technologie k rozvoji produktů, které mohou vydržet extrémní podmínky.

Van Loon Racing

V roce 2020 se profesionální tým Van Loon Racing spoléhá na znalosti a produkty Kroon-Oil.

Po úspěšné spolupráci v roce 2019 se Kroon-Oil stal opět partnerem Van Loon Racing v mazacích olejích  pro Rally Dakar 2020. Rirk van Loon a navigátor Sébastian Delaunay se znovu těší na vynikající výkon Toyoty HILUX, připravené na Overdrive Racing Dakar.

Erik van Loon: „3. prosince byla vozidla převezena lodí do Saudské Arábie na Overdrive Racing a nyní se tvrdě pracuje na dokončení detailů, aby bylo vozidlo v perfektním stavu. Jsem rád, že jsme znovu vstoupili do partnerství s Kroon-Oil. Je velmi příjemné pracovat s nimi. Nemohu se dočkat ledna“.

Datum článku: 07.01.2020