Spolehlivé baterie YUASA

Baterie YUASA YBX9000 (AGM) a YBX7000 (EFB) pro systémy START/STOP a Micro hybridní vozidla

Z technologického vývoje vozidel je nám zřejmé, že autobaterie se stávají kritickým komponentem při zajišťování ekologických aktivit. Zejména je kladen důraz na snížení spotřeby paliva a emisí, zejména CO2, díky platné legislativě (EURO 6d-TEMP, EURO 7). V posledních letech, firma GS YUASA vyvinula nové technologie autobaterií (AGM a EFB), aby byly splněny požadavky vozidel nově uvedených na trh.

Není možné očekávat, že technologie konvenčních olověných baterií s mokrými články bude splňovat požadavky na START/STOP systém a pro vozidla - Micro hybridy zejména 2. a 3. generace. Proto firma GS YUASA vyvinula nové technologie baterií.

Je velice důležité vyměnit Originální autobaterii za autobaterii stejné kategorie (tedy AGM za AGM, atd.) anebo za baterii o kategorii vyšší (např. EFB za AGM), dle specifikací daných baterií na trhu aftermarket.

GS YUASA: SVĚTOVÝ VÝROBCE BATERIÍ

GS YUASA je jeden z největších výrobců a dodavatelů baterií ve světě. Firma vyrábí baterie v 15 výrobních závodech pro prvovýrobu mnoha významných automobilek a na trh aftermarket po celém světě. Každá baterie automobilové řady YBX je velice výkonná, má vysokou kvalitu zpracování a hlavně – je spolehlivá.

BATERIE YUASA: JAPONSKÁ KVALITA za EVROPSKÉ CENY

Datum článku: 01.02.2023