PORADENSTVÍ PRO AUTOSERVISY

Vážení obchodní partneři,
protože si Vás vážíme, a protože skvělá partnerství rostou v náročných dobách ještě silněji, připravili jsme „PORADENSTVÍ PRO AUTOSERVISY“, kde najdete tipy na nové fungování v době koronaviru. A aby se nejednalo jen o plané řeči, připravili jsme pro Vás i „cedulky“ označené jako příloha č. 1, příloha č. 2. Vše jsme ponechali i ve Wordu tak, abyste si případně mohli text upravit k obrazu svému. Zároveň jsme se snažili text napsat univerzálně, abyste jej mohli použít bez úprav.

Poradenství pro autoservisy
Zde naleznete stručné informace, které by se Vám v této složité době mohly hodit.

Příloha č. 1
Určeno nalepit na vstupní dveře, vrata, do okna apod. Do předepsaných teček si vyplňte Váš telefon, e-mail a pokud využíváte jako komunikační kanál jiné prostředky, můžete vypsat (např.Skype, Facebook, Messenger, WhatsApp). Pokud máte své webové stránky, můžete toto zavěsit i tam, vyfotit a poslat zákazníkům SMSkou, poslat e-mailem.

Příloha č. 2
Text určený k tisku, rozstřihněte uprostřed. Vzkaz pro Vaše zákazníky, aby věděli, že si bezpečně mohou sednout do svého vozu a vědět, že celé auto bylo důkladně a profesionálně desinfikováno.

Pokud byste potřebovali pomoci s tiskem nebo úpravami, neváhejte se obrátit na naši nejbližší pobočku. Všichni zaměstnanci AD PARTNER jsou na to dobře vyškoleni a rádi pomohou. 

Děkujeme, že dáváte lidem mobilitu a samostatnost, která je teď tak důležitá.

S přáním pevných sil a hodně zdraví

Team AD PARTNER

 

Pokračujte ve čtení ZDE

Datum článku: 01.04.2020